1. ZUŠ Kojetín
  2. Akce
  3. Archiv akcí pro školní...

Archiv akcí pro školní rok 2015/2016

1. září 2015

Září 2015

 7. 9.             Vernisáž Dětského domova v Kroměříži /p. uč. M. Venclíková/

25. 9.             Společný koncert dechových hudeb  ZUŠ Kojetín a Chropyně -

                     Masarykovo nám.  16.00 hod. / p. uč. L. Žabenský/

26. 9.             Křest knihy - obřadní  síň  zámku v Tovačově

                     / p. uč.  L. Čechová /

Říjen 2015

31.10.Ukončení zámecké sezóny: koncert učitelů ZUŠ Kojetín - Rytířský sál zámku v Tovačově         

Listopad 2015

 1. 11.            Vzpomínková akce - Tovačov /p. uč. A. Jeklová a p. uč. L. Čechová/

11. 11.            Podzimní žákovský koncert - sál ZUŠ, 16.00 hod.

26. 11.            Školní besídka p. uč. MgA. Z. Vaculovičové a L. Daňkové / sál ZUŠ /

27. 11.            Rozsvícení Vánočního stromu - náměstí v Kojetíně

27.-29.11.       Soustředění Malého dechového orchestru

Prosinec 2015

2.  12.            Vánoční besídka / sál ZUŠ  16.00 hod /

3.  12.            Vánoční besídka / sál ZUŠ  16 00 hod /

7.  12.            Burza notového materiálu pro EKN / ZUŠ Přerov/

7.  12.            Vánoční besídka / sál ZUŠ  16.00 hod /

8.  12.            Vánoční koncert učitelů  a hostů  /sál Sokolovny 18.00 hod /

11. 12.            Vánoční besídka / sál ZUŠ 15.30 hod /

15. 12.            Vánoční besídka v Křenovicích /sál kult. domu 16.30 hod/

16. 12.            Předvánoční vyhrávání / sál Sokolovny 17.30 hod /

18. 12.            Vánoční koncert Malého dechového orchestru / Bezměrov 17.00 hod./

21. 12.            Vánoční koncert Malého dechového orchestru / Křenovice 17.00 hod./

Leden 2016

 6. 1,              Tříkrálové vyhrávání / Klub Psychiatrické léčebny v Kroměříži 14.00 hod./

21. 1.              Třídní besídka p. uč. Z. Vaculovičové a V. Vaculoviče / HN 16.30 /

25  1.              Třídní besídka p. uč. M. Venclíkové / sál ZUŠ 16.00 hod./

26. 1.              Třídní besídka p. uč. L. Čechové / sál ZUŠ 16.00 hod./

27. 1.              Školní kolo soutěže v Komorní hře s převahou dechových nástrojů

                      Třídní besídka p. uč. L. Žabenského

28. 1.              Školní kolo soutěže v Komorní hře s převahou smyčcových nástrojů

Únor 2016

 3. 2.              Školní kolo soutěže ve hře na Elektronické klávesové nástroje

17. 2.              Okresní kolo soutěže v Komorní hře s převahou dechových nástrojů

18. 2.              Okresní kolo soutěže ve hře na EKN a akordeon  / ZUŠ Přerov /  

Březen 2016

 2. 3.               Okresní kolo soutěže v Komorní hře s převahou smyčcových nástrojů

 4. 3.               Třídní besídka p. uč. L. Žabenského / sál ZUŠ 16.00 hod. /

16. 3.               Klávesový seminář M. J. Tomka

17. 3.               Krajské kolo soutěže ZUŠ ve Hře na EKN / ZUŠ Litovel /

21. 3.               Třídní besídka p. uč. Mináře, Škrabala, p.uč. Venclíkové, Šindelářové/ sál ZUŠ  16.00 hod./

23. 3.               Krajské kolo soutěže ZUŠ v Komorní hře s převahou dechových nástrojů / ZUŠ Zábřeh na Moravě /

Duben 2016

  4. 4.               Vystoupení pro Centum sociálních služeb Kojetín, p.o. Sokolovna Kojetín/

21. 4.               Třídní besídka p. uč. M. Venclíkové a L. Šindelářové / sál školy 16.00 hod./

14. 4.               Krajská přehlídka talentovaných klavíristů 2016 /ZUŠ Zábřeh na Moravě/

28. 4.               Vystoupení žáků ZUŠ /Kulturní dům Křenovice/  

Květen 2016

  2. 5.               Fotografování absolventů 16.00 hod

  3. 5.               Festival SOUND FLY Hodonín

  4. 5.               Třídní besídka p. uč. Vilímkové /sál ZUŠ 16.00 hod./

  5. 5.               Večer muzikálové a filmové hudby /sál ZUŠ 16.30 hod./

 6.  5.               Celostátní kolo v Komorní hře s převahou dechových nástrojů

13. 5.               Třídní besídka p. uč. PhDr. Z. Vlka / sál školy 16.00 hod./

18. 5.               Výchovné koncerty pro 1. třídy ZŠ /sál školy 8.30, 10.00 hod./

19. 5.               Vystoupení žáků ZUŠ pro MŠ sv. Josefa 16.00 hod.

20. 5.               Koncert žáků u příležitosti návštěvy prezidenta republiky /Masarykovo náměstí 11.30 hod./

22. 5.               Hodové slavnosti v Měrůtkách / Malý dechový orchestr 14.00 - 17. 00 hod./

24. 5.               Generální zkoušky na Koncert souborů /Sokolovna/

25. 5.               Koncert souborů /Sokolovna Kojetín16.00 hod/

25. 5.               Předávání maturitních vysvědčení absolventům SOŠ řezbářské / 8.00 hod. OS tovačovského zámku/

26. 5.               Koncert žáků ZUŠ pro 1. stupeň ZŠ  /Sokolovna 9.00 hod./

29. 5,               Galakoncert Festivalu ZUŠ Olomouckého kraje /koncertní sál olomouckého arcibiskupství/

Červen 2016

 1. 6.               Absolventský koncert /sál ZUŠ 16.30 hod./

 2. 6.               Třídní besídka p. uč. M. Ščurkové, L. Čechové /sál ZUŠ 16,00 hod./

 3. 6.               Besídka žáku MŠ navštěvujích Přípravné studium /p. uč. Šindelářová sál ZUŠ 14.00 hod./

 6. - 10. 6.       Postupové zkoušky

 8. 6,               Koncert ZUŠ u příležitosti Otvírání kojetínského hudebního léta /Masarykovo náměstí 17.00 hod./

12. 6.               Koncet MDO na Festivalu V. Smoly /14.00 hod. letní kino Hulín/

13. 6.               Besídka p. uč L. Žabenského a p. uč. L Čechové /sál ZUŠ 16.00 hod./

14. 6.               Setkání nejlepších žáků s vedením města /Obřadní síň /

16. 6.               Třídní besídka p. uč. J. Leszczynského / sál ZUŠ 16.00 hod./

20. 6.               Třídní besídka p. uč Venclíkové, Smílkové, Šindelářové /sál ZUŠ 16.00 hod,/

21. 6.               Vystoupení žáků bicího oddělení v ZUŠ Mohelnice /17.00 hod./

22. 6.               Slavnostní vyřazování absolventů SOU Tovačov /OS tovačovského zámku 8.00 hod.p. uč. L. Čechová/

22. 6.               Vystoupení žáků ZUŠ, rozloučení se školním rokem /17.00 hod. sál školy/

23. 6.               Vystoupení žáků bicího oddělení na festivalu FORFEST /Sněmovní sál kroměřížského zámku 17.00 hod./