1. ZUŠ Kojetín
  2. Aktuality
  3. PIANA DO ŠKOL –...

PIANA DO ŠKOL – MÁME HOTOVO

Vážení podporovatelé,

s velkou radostí a vděčností můžeme světu oznámit, že máme hotovo!

A v čem?

Ve veřejné sbírce Piana do škol, kam jsme byli vybrání podle přísných kritérií, jako jedna z 20-ti škol z celé České republiky

Největší díl sbírky nám naplnila Nadace Karel Komárek Family Foundation a Petrof Pianos, kterým velmi děkujeme. Neméně ale musíme poděkovat za dary Ing. Jaroslava Bělky, Terezy Raclavské, Květy Borůvkové, Anety Lalošákové, Ing. Jana Tobolíka Senzio.cz, Alexandry Klaperové, Lenky Urbánkové, Jitky Pištělákové, Bc. Lenky Málkové, Mgr. Mojmíra Přikryla, Aleny Burešové, Ing. Ivony Šťastníkové, Jany Drábové, MUDr. Romany Vrtělové, MUDr. Romany Vrtělov a MUDr. Jany Palmašové a Žanety Hřeblové.

Také díky spoustě anonymních dárců, budeme moci nabídnout lepší výukové prostředí a přispět k hudebnímu rozvoji našich žáků.

Vaše štědrost nám poskytuje možnost obohatit jejich životy a připravit je na svět hudby a umění.

Tato podpora bude mít dlouhodobý dopad a budeme se snažit využít tuto příležitost co nejlépe umíme. Pianino, které díky Vám obdržíme, je nástrojem, který otevírá dveře k umění a hudbě a poskytuje našim žákům neocenitelnou příležitost rozvíjet své hudební a kreativní dovednosti.

Vaše laskavost a podpora jsou pro nás velkým darem, který nám umožňuje poskytovat kvalitní hudební vzdělávání našim žákům a dává nám sílu pokračovat ve vzdělávání a inspirování nové generace hudebníků.

Děkujeme vám za vaši důvěru a pomoc!

S velkou vděčností

Vaše ZUŠ Kojetín