PIANA DO ŠKOL

Naše škola byla vybrána do grantové výzvy „Piana do škol“, kde máme možnost získat nové pianino do klavírní třídy.

Pomozte nám zlepšit podmínky pro kvalitní výuku na naší škole a vybavme klavírní učebnu špičkovým nástrojem, na který budou žáci hrát další desítky let. V případě Vaší finanční podpory se tak i díky Vám budou děti těšit z nového nástroje, který jim bude inspirací na cestě za hudebním vzděláním.

Nadace Karel Komárek Family Foundation otevřela druhé kolo projektu Piana do škol. Veřejná sbírka je spuštěná na https://pianadoskol.cz/?detail=65-zakladni-umelecka-skola-kojetin. Podmínkou je získání 124 500,- Kč ve veřejné sbírce, kde Váš dar je připsán přímo ZUŠ Kojetín.  Zbylé potřebné finance hradí Nadace Karel Komárek Family Foundation a firma Petrof. Darovat lze jakoukoliv částku. Darovanou částku můžete navíc odečíst z daní (potvrzení Vám přijde obratem po odeslání částky).

Pokud jste se rozhodli podpořit naši školu, můžete přispět na webu https://pianadoskol.cz/darovat nebo přímo přes tento QR kód:

Děkujeme