1. ZUŠ Kojetín
  2. Aktuality
  3. Vánoční dárek – nové...

Vánoční dárek – nové piano

Vážení podporovatelé,

s velkou radostí a vděčností můžeme světu oznámit, že máme nové piano.

V pondělí 18. 12. 2023 k nám do ZUŠ dorazil krásný nový nástroj, který byl tím nejlepším vánočním dárkem nejen pro naše žáky, ale i učitele. Nástroj je umístěn v klavírní třídě č. 11, kde již teď dělá radost všem hráčům.

Jak jsme vás již dříve informovali, podařilo se nám sehnat potřebné finance ve veřejné sbírce Piana do škol, kam jsme byli vybrání podle přísných kritérií, jako jedna z 20-ti škol z celé České republiky.

Největší díl sbírky nám naplnila Nadace Karel Komárek Family Foundation a Petrof Pianos, kterým velmi děkujeme. Neméně ale musíme poděkovat za dary Ing. Jaroslava Bělky, Terezy Raclavské, Květy Borůvkové, Anety Lalošákové, Ing. Jana Tobolíka Senzio.cz, Alexandry Klaperové, Lenky Urbánkové, Jitky Pištělákové, Bc. Lenky Málkové, Mgr. Mojmíra Přikryla, Aleny Burešové, Ing. Ivony Šťastníkové, Jany Drábové, MUDr. Romany Vrtělové, MUDr. Romany Vrtělov a MUDr. Jany Palmašové a Žanety Hřeblové.

Také díky spoustě anonymních dárců, budeme moci nabídnout lepší výukové prostředí a přispět k hudebnímu rozvoji našich žáků.

Vaše štědrost nám poskytuje možnost obohatit jejich životy a připravit je na svět hudby a umění.