1. ZUŠ Kojetín
  2. Aktuality
  3. ZUŠ Kojetín a projekt...

ZUŠ Kojetín a projekt „Piana do škol“

Na základě Vašich dotazů ohledně projektu „Piana do škol“, jsme se rozhodli, že Vám zde přehledně shrneme základní informace.

O co se jedná?
Naše škola byla vybrána do grantové výzvy „Piana do škol“, kde máme možnost získat nové pianino do klavírní třídy.  Celková cena nového kvalitního nástroje je 299 000 Kč, s tím, že naše škola musí ve veřejné sbírce získat 124 500,- Kč, zbytek uhradí firma Petrof a nadace Nadace Karel Komárek Family Foundation. Jakmile se potřebná částka vybere, dostaneme nové piano přímo do školy, kde bude dělat radost našim žákům nejen klavírního oddělení.

Kolik je vybráno?
Ke dni 04. 10. 2023 se nám podařilo vybrat částku 117 863,55 Kč. Všem, kteří jste přispěli jakoukoli částkou, velice děkujeme.

Jakou částkou můžu přispět?
Výše přispěné částky je zcela na Vás. Navíc si darovanou částku můžete odečíst také z daní. (Potvrzení Vám přijde obratem po odeslání částky). 

Jak můžu přispět/Kde se přispívá?
Na stránkách projektu „Piana do škol“ byl zřízen účet, kde peníze můžete zaslat bankovním převodem nebo můžete přispět platbou přes kartu. Stačí si na stránkách: https://pianadoskol.cz/darovat vybrat školu, částku a možnost platby.

Všem, kteří jste již přispěli, upřímně děkujeme a doufáme, že Vám uděláme radost mnoha koncerty, které pro Vás připravujeme.

Vaše ZUŠka